Followers

30 Eylül 2011 Cuma

Bileklik yenileme:)


Kullanmadığım ve atmayada kıyamadığım bu tahta bilekliği yeniledim sprey ve silikonlu taşlarla süsledimm:) Şık bi bilekliğe dönüştü:)


Ve sonuç

23 Eylül 2011 Cuma

Alınacak listesi Kotondaki aksesuarlar

Bu kolyenin fiyatı: 7.99tl


üçlü yüzük:15.99tl
ikili yüzük :9.99tl
Güzeller ama dimi:)


Louboutin'in kitabı yazıldıÜnlü tasarımcı Christian Loubutin hakkında yapılan ilk kitap hazır. Tasarımcının ikonik stilinin, ilham perilerinin ve kişisel arşivinden özel fotoğrafların yer aldığı kitap Rizzoli'den çıkıyor.
"Benim meslek hayatımın 20. yılına denk gelmesi muhteşem oldu," diyen Loubutin'in tasarımlaırnı Philippe Garcia fotoğrafladı. Tasarımcı "Kitap için kendi arşivime girdiğimde ne kadar çok fotoğraf ve eskiz olduğuna kendim bile inanamadım" diyor.
Christian Louboutin adlı hardcover kitapta tasarımcının David Lynch'le yaptıkları işbirliğinden Kristen Scott Thomas, Mika ve Dita von Teese ile olan arkadaşlığına, Chanel'den Yves Saint Laurent'a tüm erken dönem çalışmalarına, Paris ve Mısır'daki evlerinden markasının uluslararası hale geliş öyküsüne kadar her şey anlatılıyor.
Toplam altı bölümden oluşan kitap, 5 Ekim'den itibaren satın alınabilir.

9 Eylül 2011 Cuma

D.I.Y ÇantaÇantada pörtfoylar zarf ve postacı tarzı modeller tercih ediliyor benden size yapımı kolay bi zarf çanta modeli kumaş almaya gidince derisini alıp hemen yapıcam ve sizinle paylaşıcam yapanların fikirlerini bekliyorummm:)
Ve Zleyhaaa Döner....Uzun aradan sonra herkeze merhaba bi süredir bazı sebeplerden dolayı yoktum ama takipçilerime güzel bi haber bloğumda paylaşımlara devam edeceğim bugünden itibaren hepinizi kocamaaann öpüyorum