Followers

27 Nisan 2010 Salı

Moda Ve Trend

Modapasaji.com İnternet’den güvenle ve kaliteli hizmet anlayışı ile alışveriş yapabileceğiniz yeni online giyim mağazası.


Kapıda ödeme kolaylığı, koşulsuz iade garantisi, orjinal ürünler ve ücretsiz kargo faydalanabileceğiniz hizmetlerden sadece bazıları.

İnternet'den alışveriş yapmak istiyorsunuz ama kredi kartınız yokmu ? Hiç Üzülmeyin , Modapasaji.com'da kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri memnunyetini her zaman ilk sırada bulunduran ve Online alışveriş yapabileceğiniz bu mağaza içinde hem bayan hem de erkek giyim koleksiyonlarına ait çok özel ve beğeneceğiniz parçalar bulabileceksiniz.

Modapasaji.com’da bir çok markanın ürünlerine en son moda kıyafetlere en uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkün. Trend’i takip edenlerin online giyim mağazası sloganiyla alisveris dunyasina merhaba diyen Moda Pasajı sitesine http://www.modapasaji.com/adresinden ulasabilirsiniz.


moda ve trend

11 Nisan 2010 Pazar

Moda Ve Teknoloji Birleşirse:)


Moda ve teknoloji birleşirse böyle bi ilginç tasarım meydana çıkıyor klavye pantolon:)
Bilgisayar kullandığın sürece o pantolonu giymek zorundasın galiba :))))heheh

Yazlık Çantalar...


Hepsine bayıldım çok şıklar bakalım siz ne düşünüyorsunuz...
Süslü püslü bi kolye:)Bi çok arkadaşın beğeniceğini umuyorum:)
malzemeler: Gübür(dantel filanda olabilir),çeşitli boncuklar demir halkalar, ince kurdela

Yapımı: boncuklu zincir hazır alındı ama hazır bulamayanlar kendileride yapabilir kolay çünkü, aralarda zinciri söküp boncuklar ve güpürler eklendi, gübürün üzerine boncuk dikildi siz farklı bişey yapabilirsiniz gül filan oturtabilirsiniz, kolyenin bitim yerine hem kurdela hem çengel var isteyen kısa isteyen uzun kullanabilir.
2 Nisan 2010 Cuma

Moda Ve Trend den Genç Tasarımcılara Destek


Severek takip ettiğim site moda ve trend'in bi duyurusu paylaşmak istiyorum sitede genç tasarımcılara destek olmak için sayfada tasarım yayınlayabilirlermiş katılmak isteyen arkadaşlara duyrulur tasarımla birlikte kendinizi ve tasarımlarınızı anlatan bi metin de yollarsanız yayınlayacaklarmış bende katılmak istiyorum düşünen arkadaşlar varsa aşağıdaki iletişim adresine mail atabilirler...

iletişim : modavetrend@hotmail.com

Ayrıca çok güzel bi alışveriş siteside var arkadaşın, gezmenizi tavsiye ederim beğeneceğiniz şeyler eminim olacaktır...
Modapasaji.com