Followers

11 Şubat 2011 Cuma

Meryem Uzerli ve Wilma Elles


Türk dizilerinde bu aralar yabancı uyruklu kadınlar moda olmuş, roller hemen hemen aynı evli adamların peşindeler onları ayartmaya çalışıyorlar ve genelde başarılı oluyorlar bu konuda ne kadar tepkili olsa da insanlar gözlerini ayırmadan izlemekten de geri kalmıyorlar bahsettiğim diziler
''Muhteşem Yüzyıl'' ve ''Öyle Bir Geçer Zaman ki''
 

Meryem Uzerli’nin, 2006 Dünya Futbol Şampiyonası etkinlikleri kapsamında sahnelenen ''Dünya Yuvarlaktır'' adlı tiyatro oyununda, hayat kadınlarından oluşan bir futbol takımında Türk fahişe futbolcuyu oynadığı ortaya çıktı.Bu rol Uzerli’nin kariyerinin çıkış noktası oldu. Uzerli oyunun ardından, tiyatro, kısa metrajlı film ve TV dizilerinde rol teklifleri almaya başladı. Rol arkadaşı ve menajer Ünal Silver, daha sonra Uzerli?nin menajerliğini üstlenerek genç yeteneğin Muhteşem Yüzyıldaki Hürrem Sultan rolünü almasında önemli pay sahibi oldumuş.


"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin oyuncusunun gençlik hatası.Rating rekorları kıran dizide Caroline'nin Almanya'da erotik film çektiği ortaya çıktı.
25 yaşındaki oyuncu henüz 20'li yaşlarında lezbiyen sahnelerin ağırlıkta olduğu bir erotik filmde rahibeyi canlandırıyor.
Wilma Elles filmde kara çarşaflı bir kadınla yatağa giriyor. Güzel oyuncu filmi "gençlik hatası" olarak değerlendirdi. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinde Hollandalı bir güzeli canlandıran Wilma Elles 1986 Almanya Köln doğumlu. Elles'in kısa sürede bir çok filmi ve dizisi var. Elles'in henüz vizyona girmemiş "Türk Usülü" adlı bir filmi de var.

1 yorum: